Piorkowski-

Towarzysze!

Co to kurwa jest?! Jakiś żarcik?! Bo ja chyba czegoś tutja nie rozumiem! Jakiś skurwiel pieprzony wpierdala się w sprawy Mandragroatu który stał się moją ojczyzną a my tak sobie z tego się tylko śmiejemu?! Jakiś pierdolony uzurpator w czapeczce księciuna z kutasikami ma nam mówić co mamy robić!? Pierdolić ich w dupę po kilka razy możemy! Jebać SRAmację i spierdalajmy.

Towarzysze!

Ja dobrze programuję o czym mam nadzijeę w krótce przekona się Towarzysz Ciupak obejdziemy się bez ich ktuasowego systemu i prawa pełnego chujowizny! Precz z faszystami SRAmackimi! Skurwysyny pierdolone je tego nie potrafię zrozumieć! ksionże sronże skurwielowi w dupe się pogrąże. Wiadro wazeliny skurwysynom na chuje! Zjebane cwele, wyruchane w mordę kurwy najpodlejszych penerów no!

Towarzysze!

Noe pozwólmy aby zwykłe kurweskie lachociągi spod wagonu z odchodami kurweska sra-ją-w-mordę-macja dyktowała nam jakieś warunki! Świnie, zbydlęcenie pierdolone no kurwy jebane po prostu! powiesić za te śmierdzące jajca ksieciunia szrubia jebanego wyksastrować żeby nie śmierdziało i rzucić jego świniom na pożarcie!

Towarzysze!

SRAmacja dopiekłą nam do żywego! Chuje uwziąły się na nas wykruwili pod kosmos! chuj i kutas zwany księciuniem w mordę popychany ze swoją świtą małosolnyhch kurew w dupę jebanych tak mnie wkurwił że jabac się odechcieawa! A kurwy teutońskie, sprzedawczyki f4aszystowski gellonśkie i iine w chomątach chujem pędzone skurwieli pewni popierają.

Towarzysze!

Czy te kurwy ruchające zdechłe niedźwiedzie mają nad nami panować?! No ja t opierdolę! wbijmy czerwoną gwiazdę w plecy srającego księciuniem śmierdzącym penerem orzełusia SRAmackiego! SRAmaci to świnie ciule chuja skurwiele penery i wogóle będę gadać jak miś ię podoba bowłąsnię mam na to ochotę!

Towarzysze!

Idźmy z hasłem: "Chuj SRAmatom w dupy"! Tak nam dopomoż Wanda!