Gość3

Gość Wandowy Logo

Wiara Twoich Obu Ojców

W tym miesiącu polecamy szczególnej opiece Ducha Świeckiego całą ciężko pracującą awangardę kościelną i wszystkich wiernych zaangażowanych w pracę Soboru Wziernika V. Ich ciężka praca stawia tamę fali kinderneostradyzmu i marazmu, która pochłonąć chce nasz Świecki Kościół. Ci, którzy jednakże nic tam nie robią – oby byli przed nami, a ich odstępstwa niech gani świecki Altharin.

Z inicjatywy archiksięcia Wysp Świecki Kościół wkroczył do siostrzanego Winktown. Pomimo dotychczasowego dość zamkniętego religijnie światka winkowego, powitanie okazało się być serdeczne – co dobrze wróży ewentualnemu dialogowi ekumenicznemu. Otwarto lokalną wandgogę jako otwarte miejsce spotkań i dyskusji. Ekspansja misyjna jest niezbędna, aby Kościół Świecki rozkwitał, a ludy pracujące mikroświata doznały wyzwolenia. Dziś Winktown, jutro Orientyka, pojutrze – Mikroświat!

Peregrynacja po kontynentalnym Wandystanie relikwii – wytłumaczalnymi naukowo fenomenami słynących gietów szofera św. Żenady - została przełożona na lipiec, w związku z ogromnym zainteresowaniem, jakimi cieszyła się ona na Wyspach Czerwonego Przylądka i Wandei. Oczekujących, zebranych wzdłuż trasy przejazdu od lutego prosimy o cierpliwość i higienę.

Dalajwanda na czerwiec

Choć czerwiec (nazwany tak od powiewającej czerwonej flagi podczas Wandejskiego Czerwca) ma tylko trzydzieści dni, nie należy traktować tego jako wymówki do krótszej bądź mniej wytężonej pracy na rzecz naszej Ojczyzny. Prawdziwy komunista pracuje 60 dni w miesiącu, a w miesiącach krótszych – 66 dni.

Pracować należy z poświeceniem i wiarą w Wandę w sercu niezależnie od tego, czy dręczą was duchy i mamienia Reala. Wandystan potrzebuje was bardziej niż kiedykolwiek – naszym świeckim obowiązkiem jest odpowiedzieć jego wezwanie i w harmonii z władzą partyjną budować to, co jeszcze nie zostało zbudowane.

Jak mówił Ojciec Świecki Che Sztandar Patapon do wszystkich, którzy chcieli go słuchać: „No i nie oddali mi tych kaset” – niech te słowa będą dla was natchnieniem w tym miesiącu.

Wandosławię, dalajwanda Mubarak Zprzcz

Przepisy protona

Siekanka po ojcoświecku

Przygotuj klasyczną siekankę w sosie pożywnym. W osobnym garnku zmieszaj kwas akumulatorowy, mieloną brukiew i konserwę poligonową i duś przez 30 minut. Przypraw obficie południowobaridajską kokainą. Na talerzu nałóż siekankę, a następnie uczyń wgłębienie w środku i umieść tam przygotowany dodatek. W odmianie a la Sami Urban całość można okrasić sosem wyciśniętym ze świeżo zdjętych trampek.

Słowo na następne dni

„Niewiarykurwagodne” (I Krs 1,1)

metadane
autor: Prezerwatyw Tradycja Radziecki opublikowano: Wandea Ludu, 2015
link: Tutaj