GHM

2 armia garnizon

Emblemat jednostki

Emblematem jednostki jest radziecka gwiazda na czerwonym tle, a w jej sercu bije burżuazyjne logo papierosów Lucky Strike, palonych przez dowódcę i kadrę oficerską jednostki. Jest to połączenie dwóch tradycji - ludowej, wandejskiej wyrażonej przez gwiazdę, oraz burżuazyjnej, gellońskiej (kraju pochodzenia żołnierzy hufca) wyrażonej logiem fajek.

logo GHM

Zawołanie jednostki:

Gelloński Hufiec Maszynowy ma wiele zawołań, lub okrzyków bojowych. Oto najpopularniejsze z nich:

GHM ma też oczywiście zawołanie oficjalne, stosowane na uroczystościach jednostki. Oto ono:

"Wypierdalać ! Wypierdalać !"

Hymn jednostki

Hymn Gellońskiego Hufca Maszynowego został napisany przez jego pierwszego dowódcę - Józefa van der Ćwok-Warzywniak. Twórca doznał natchnienia w momencie, kiedy wypijał którąś z kolei szklankę wódki, pełniąc wartę przed domem Mandragora Socjogramu. Oto jego dzieło:

"Glonojad"

Wanderze, oj Wanderze czegoś tak się zaloł, Żeś karabin publicznie ło bruk rozpierdaloł! Żeś karabin publcznie ło bruk rozpierdaloł!

Cóż Ci wadził chudzina w swej maoistowości, Żeś go sterminował o spółdzielcze włości! Żeś go sterminował o spółdzielcze włości!

Nic dla mnie nie znaczą twe rozkazy, cwelu bury, Dupę nimi wytrę, ty chuju ponury! Dupę nimi wytrę, ty chuju ponury!

Tyś jest kurwą nędzną, nie żadnym marksistą, Tyś jest chujem krzywem i faszystowską glizdą! Tyś jest chujem krzywem i faszystowską glizdą!

Grób twój rozpierdolę i dom chuju podpalę, Zgwałcę męża twego, ty stary pedale! Zgwałcę męża twego, ty stary pedale!