Konklawe AW2009

Gebrudern und Geschwestern!

Czasy nastały ciężkie dla wiernych Świeckiego Kościoła Wandowego - brakuje nam pasterza, którzy czuwałby nad nami i potrafił nam przybliżyć Słowo Wandowe.

Wydarzenia na świecie nabierają rozpędu. Przedstawiciel Niewysokiego Narodu z Korei Północnej przeprowadza udane próby nuklearne, a my tkwimy w maraźmie i gnuśniejemy w oczekiwaniu na niewiadomoco.

Z tego względu i w związku z tym, że nie ma komu ogłaszam po trzykroć:

Dnia 8 czerwca o godzinie 21.00 odbędzie się KONKLAWE! Dnia 8 czerwca o godzinie 21.00 odbędzie się KONKLAWE! Dnia 8 czerwca o godzinie 21.00 odbędzie się KONKLAWE!

Uprawnieni do głosowania są wierni w Wandzie. Udział w Konklawe należy potwierdzić jak tylko się da najprędzej wysyłając na adres krzysztof@kowalczykowski.net list, w którego treści koniecznie należy podać swoje personalia wraz z informacją o posiadanym tytule państwowej lub kościelnej awangardy proletariatu oraz pełnionej funkcji kościelnej. Jest to absolutnie niezbędne do określenia wagi głosu.

Z mojej strony każdy potwierdzony wierny otrzyma link do czatu, na którym będzie się odbywać Konklawe i osobiste hasło służące do zidentyfikowania się na czacie.

Mitt Milan zu gas! Wypierdalać!

K J Kowalczykowski, Mistrz Ceremonii Seneszal Zakonu Sióstr Cygaretek p/w św Moniki Lewinsky

PS Proszę odpowiednie służby i wiernych o rozpropagowanie tej informacji na forach mikronacji.