Historyczni trybuni, cenzorzy i pretorzy

Listy znajdujące się na tej stronie dotyczą wyłącznie lat 2008-2009, kiedy to trybun, cenzor i pretor nie zasiadali w Churale Ludowym. O tym kto pełnił te stanowiska od 2014 roku można dowiedzieć się na stronie z historycznymi składami Churału.

Trybuni

  1. Arkadij Magov

    • 1 VII 2007 - początek kadencji VII
    • 31 VIII 2007 - koniec kadencji VII
    • 1 IX 2007 - początek kadencji VIII
    • 28 IX 2007 - koniec kadencji VIII
  2. Łukasz Kłodecki

    • 13 X 2007 - początek kadencji IX
    • 31 XII 2007 - koniec kadencji IX
  3. Bruthus Perun

    • 1 I 2008 - początek kadencji X
    • 6 II 2008 - koniec kadencji X
  4. Aleksander Keller

    • 1 III 2008 - początek kadencji XI
  5. Arkadij Magov

    • 6 V 2008 - początek kadencji XII
  6. Łukasz Kłodecki

    • 30 VIII 2008 - początek kadencji XIII
  7. Szymon Nowicki

    • 10 XI 2008 - 12 XI 2008
  8. Lord Darth Kanzler

    • 08 XII 2008 - początek kadencji XIV

Cenzorzy

  1. Paweł Ciupak

    • 6 VI 2007 - początek kadencji
    • 31 XI 2007 - koniec kadencji
  2. Kamil Przedniewicz

    • 2 XII 2007 - początek kadencji
    • 31 III 2008 - koniec kadencji
  3. mandragor senior Khand

    • 1 IV 2008 - początek kadencji
    • 31 VII 2008 - koniec kadencji

Pretorzy

  1. Michał Czarnecki

    • 16 VII 2007 - początek kadencji
    • 30 IX 2007 - koniec kadencji
  2. Anastazja Schafa

    • 3 X 2007 - początek kadencji
    • 29 II 2008 - koniec kadencji