Poczet Prezydentów

Tymczasowy Prezydent

  1. Michaś Winnicki

    • 5 XII 2004 - pierwszy raz użył podpisu „tymczasowy Prezydent Wandystanu”

Prezydenci wybrani przed zjednoczeniem z Sarmacją

  1. Michał Sobczak

    • 22 XII 2004 - zaprzysiężenie na 1. kadencję
    • 21 IV 2004 - zaprzysiężenie na 2. kadencję
    • 13 VI 2005 - rezygnacja
  2. Aleksander Keller

    • 28 VI 2005 - zaprzysiężenie na 1. kadencję
    • 11 XI 2005 - zaprzysiężenie na 2. kadencję
  3. Michał Sosnowiecki

    • 12 III 2006 - zaprzysiężenie
    • 11 V 2006 - rezygnacja

Prezydenci wybrani po zjednoczeniu z Sarmacją

  1. Aleksander Keller

    • 28 V 2006 - zaprzysiężenie
  2. Takaris Altharin

    • 5 X 2006 - zaprzysiężęnie
    • 27 XII 2006 - rezygnacja
  3. Jan Zaorski

    • 16 I 2007 - zaprzysiężenie
  4. Bruthus Perun

    • 25 IV 2007 - zaprzysiężenie
    • 1 X 2007 - rezygnacja

Prezydenci wybrani po uzyskaniu powtórnej niepodległości

  1. Arkadij Magov

    • 24 X 2007 - zaprzysiężenie na pierwszą kadencję
    • 1 III 2008 - początek drugiej kadencji
    • 17 III 2008 - rezygnacja ze stanowiska
  2. p.o. prezydent Michał Czarnecki, jako Mandragor Socjogramu

    • 17 III 2008 - objęcie urzędu
    • 30 IV 2008 - przekazanie urzędu następnemu prezydentowi
  3. Bruthus Perun

    • 1 V 2008 - początek kadencji
    • 30 VI 2008 - koniec kadencji
  4. Iwan Maria de Folvil (Ingawaar)

    • 1 VII 2008 - początek kadencji
    • 16 IX 2008 - rezygnacja
  5. Arkadij Magov

    • 25 IX 2008 - początek kadencji
    • 12 III 2009 - koniec kadencji
  6. p.o. prezydent Mandragor Khand, jako Mandragor Socjogramu

    • 12 III 2009 - objęcie urzędu
    • 26 VII 2009 - przekazanie urzędu następnemu prezydentowi
  7. Alojzy Pupka

    • 27 VII 2009 - zaprzysiężenie
    • 17 XI 2009 - wprowadzenie stanu klęski aktywnościowej

Prezydenci mianowani w czasie stanu klęski aktywnościowej

  1. Marek Lepki

    • 9 XII 2009 - mianowanie przez Kolektyw Mandragorski
    • 6 XI 2010 - odwołanie przez Kolektyw Mandragorski
  2. Grigorij

    • 17 XI 2010 - mianowanie przez Kolektyw Mandragorski
    • 15 IV 2011 - odwołanie przez Kolektyw Mandragorski
  3. Prezerwatyw Tradycja Radziecki

    • 15 IV 2011 - mianowanie przez Kolektyw Mandragorski
    • 3 VI 2011 - rezygnacja
  4. p.o. prezydent Alojzy Pupka, jako Mandragor Socjogramu

    • 3 VI 2011 - objęcie urzędu
    • 25 V 2012 - wejście w życie Traktatu Unii

Prezydenci wybrani podczas drugiej okupacji sarmackiej

  1. Paweł Ciupak

    • 16 XI 2012 - zaprzysiężenie
    • 3 II 2013 - złożenie z urzędu ze względu na utratę obywatelstwa
  2. p.o. prezydent Prezerwatyw Tradycja Radziecki

    • 3 II 2013 - objęcie urzędu
    • 13 III 2013 - przekazanie urzędu następnemu prezydentowi
  3. Katiuszyn Rewoluty Lepki

    • 13 III 2013 - zaprzysiężenie
    • 11 VII 2013 - koniec kadencji
  4. Prezerwatyw Tradycja Radziecki

    • 19 VII 2013 - zaprzysiężenie

Prezydenci wybrani po uzyskaniu trzeciej niepodległości

  1. Paulina Natalia Wileńska

    • 22 IX 2014 - zaprzysiężenie
    • 18 V 2015 - koniec kadencji, rezygnacja
  2. Helmut Walterycz

    • 5 VI 2015 - zaprzysiężenie
    • 3 X 2015 - zaprzysiężenie
  3. Paulina Natalia Wileńska

    • 2 XI 2015 - zaprzysiężenie na pierwszą kadencję
    • 4 III 2016 - zaprzysiężenie na drugą kadencję
    • 2 VII 2016 - koniec kadencji
  4. Michał Michaelus

    • 9 VIII 2016 - zaprzysiężenie
    • 7 IX 2017 - permanentny urlaub i wyznaczenie wiceprezydenta
    • 15 XI 2017 - koniec kadencji
  5. p.o. Jezus Ipanienko, jako Wiceprezydent

    • 7 IX 2017 - powołanie na wiceprezydenturę
    • 15 XI 2017 - koniec kadencji prezydenta Michała Michaelusa
  6. Jezus Ipanienko

    • 15 XI 2017 - zaprzysiężenie na pierwszą kadencję
    • 15 III 2018 - zaprzysiężenie na drugą kadencję
    • 13 VII 2018 - koniec kadencji