Prezydenckie Archiwum Pasty

papórzka

Archiwum tekstów mikronacyjnych, które nadają się, by zostać kopipastami. Nowe eksponaty umieszczamy na górze, każdy z podanym odpowiednim źródłem.


[Urban] - a gdzie jest napisane, że ja się będę cesarzem ogłaszal? Z lubością obserwuję, jak od dnia, gdy Kefas ci powiedzial o Valhalli srasz pod siebie i normalnie k*** maniakalnej dostajesz. Az mi sie cieplo robi. I jedno jeszcze - ja KS nie zdradzam. Zostaje w KS. Poza tym, o calym projekcie od poczatku wie Kefas, nie nazwalbym tego zdradą. Diuku z importu. Valhalla, o ile powstanie, nie wroci do KS w drodze jaka uczynil to Wandystan. Kwestia honoru. Wiesz co to?

(sos)


O tym właśnie mówię. I co? Przytkało? Może by Pan Minister Kultury raczył ją nabyć, a dopiero później wypowiadać się publicznie? To by bardzo wiele pomogło w realizacji apelu Premiera o wzajemny szacunek, który wciska mi Pan przed oczy, a sam gówno, jedno wielkie czarne gówno z tego rozumie. Bez wulgaryzmów da się żyć, bez tego niezwykle prostackiego stylu wypowiedzi też. Ale jak ma to do Pana dotrzeć, skoro nie rozumie Pan nawet tego, co Pana kolega z partii do nas wszystkich mówi, w tym także do Pana. A jeśli jego Pan nie rozumie, to co dopiero mnie, "buca". Krzyżyk na Panu trzeba tu postawić, bo innego wyjścia nie ma. W Stajniach Książęcych przy wywożeniu gnoju spod koni mogę Pana zatrudnić, bo do innego zajęcia to Pan się nie nadaje. A tam, przy taczkach gówna, mógłby sobie Pan mówić co by tylko chciał. Ani ludzi, ani zwierząt by to nie obchodziło, a jakby się ogierom nie spodobała Pańska mowa, to by z kopyta Pana potraktowały czasem. Bo chyba nigdy Pan nie dostał jeszcze za takie chamskie pyskowanie.

(sos)


A i Gaston jak zwykle mnie zignoruje bo to tchórz, to tylko mu powiem ostatnią rzecz. Skoro Suderland należy do IV świata Polinu, a my do V świata Polinu, to ty z pewnością jesteś z VI świata Polinu który przypadkiem przez pierdnięcie krowy wylądował w I świecie Polinu, lecz twoje myślenie zostało z VI świata Polinu.

(sos)


Drogi Panie Torkanie Ingawaar,

moje pisanie długich tekstów kursywą, świadczy o moim poziomie inteligencji, który jest wysoki. Taka wiedza kulturalno - humanistyczna, wręcz polityczna jest potrzebna do sprawowania takiej funkcji na poziomie federalnym.
Poziom języka ludzi z Komunistycznej Partii Dreamlandu świadczy o tym, że komuniści są po prostu ludźmi prostymi, którzy myślą, że będą rządzić za pomocą dyktatury proletariatu.

Ja człowiek elokwentny, chciałem nawet być z liberałami, ale po dłuższym zastanowieniu żeby być jak wyżej to trzeba się poświęcić. Klub Polityczny św. Augusta to partia, która wie czego chce.

Podsumuwując, język świadczy o człowieku.

(sos)


Wasze oburzające zachowanie jest poprostu jest poprostu karygodne nie bedzie to już dużej tolerowane .

(sos)


No nie to już jest poprostu przesadza albo się ogarniesz w tej chwili albo zgłaszam to do prokuratury i posiedzisz sobie przez najbliższe kilka miesięcy w królewski więzieniu

(sos)


Pan jest kretynem czy tylko takiego udaje? Po swoim ostatnim poście w tym temacie upadł pan na głowę czy może jakaś choroba głowy Pana dopadła? Najpierw napisał pan, że w ciągu miesiąca się odniesie, a teraz jakieś żale? Jakoś po wydaniu ordonansu żadnych pretensji nie było... Owszem, nie bezpośrednio, bo na różnych priwach i mniej oficjalnych kanałach mieliście wciąż do mnie pretensje. A teraz się nagle odwidziało ordonansu? Żaden problem, uchylę go i uczynię nielegalnym wszystko co dotyczy tego tematu. Dorośnijcie i nie zachowujcie się jak pajace...

(sos)


Sarmacja winna byc dumna z tego, ze nie mam tu opa, banowalby za laerstwo ^.^ To nie jest wcale smieszne ;) To raczej zalosne, co chocby MAP zrobil. Ale wybaczam mu. Kazdy ma prawo sie mylic. zreszta twoje dziecinne zachowanie w tej chwili tutaj przypomina mi, dlaczego puznalem cie za osobe niewarta prywatnych kontaktow. (facepalm jak stąd do Leblandii, wzdycha i wraca do muzyki) Twoj problem jest taki, iz uwazasz, ze chichrając się jak galerianka z Rózowych Tarasów w Wandokabanie udajesz wyższośc nad ludxmi, którzy patrząc się na ciebie, pukaja się w czoło, jak można byc takim tępym. Zapewne jednym z powodów jest fakt, ze ty niby jesteś ą ę bo ukończyłeś/jesteś na studiach. Niby masz rację... tylko w dzisiejszych czasach każdy może być studentem, więc to żadna nobilitacja. A jeśli chodziłeś przedtem do liceum, to tym bardziej nie jest to powód do dumy. Zresztą, co ja będe tu zaczepiał Prezerwatyw, jak MAP nie gorszy. Zresztą jak wszedłe tutaj dzisiaj, to miałem wrażenie, że nie jestem na czacie sarmackim, a na akis tajnym spotkaniu kosmitow/dresów/kosmicznych dresów. Oczekiwałem tutaj ludzi z ikronacji a nie dzieciaków chichrających cię z powodu tego że wróbelek przeleciał któremuś z nich przed nosem.

(sos)

макароны