ZARZĄDZENIE nr 2/08/07

ZARZĄDZENIE nr 2/08/07

Zarządzenie Trybuna Ludowego w sprawie urlopu kwiatonów VII kadencji.

Korzystając z mocy nadanej mi przez Konstytucję i Lud socjalistycznej ojczyzny Ludowej zarządzam urlop dla obecnego składu Churału Ludowego, który potrwa do końca kadencji to jest do 31. sierpnia. Argumentuję to tym, iż w zasadzie i tak wszystkie prace zostały zawieszone i nie ma co trzymać towarzyszy w gotowości. Rzecz jasna, jeżeli ktoś zechce coś jeszcze załatwić, albo ma jakiś projekt w zanadrzu to nie ma problemu, by go przedstawić.

Urlop jest dla tych co go jeszcze w te wakacje nie mieli, a także dla pracowników Gmachu ChL, którzy po prostu potrzebują czasu na posprzątanie w pomieszczeniach Churału po kwiatonach, tak, aby nowi mieli na otwarciu obrad porządek.

Towarzysz kwiatona Kellera i kwiatona Khanda proszę jeszcze o zgłoszenie mi co zostało ustalone w sprawie projektu ustawy o SB (jeżeli nic to też mi to zgłosić - nie ma problemu by następna kadencja się tym zajęła, bylebym wiedział na czym stoimy).

A towarzysz kwiatona Peruna będę prosił o współpracę przy tworzeniu doktryny Wandejskiej polityki zagranicznej. Jeżeli ktoś ma w tej sprawie jakieś sugestie zapraszam na priv. Kontakt ze mną dostępny na stronach Churału Ludowego.

GWS, 27. sierpnia 2007 r.

Arkadij "Mag" Michailowicz Magov-Radetzky OBYWATEL WANDYSTANU

Oryginał postanowienia