Frytki

Popularne danie z ziemniaków (ziemniak, kartofel - roślina wykorzystywana w krajach burżuazyjnych do masowego żywienia klasy robotniczej w celu utrzymania jej w umiarkowanym nasyceniu tanimi kaloriami w celu niedopuszczenia do rozruchów. Zawarte w ziemniakach substancje rozleniwiają człowieka i czynią go biernym).

Frytki zajmują w kulturze warstw wyzyskiwanych mniej więcej takie miejsce jak kawior i owoce morza wśród świadomych klasowo robotników wandejskich - jest to tania przekąska sprzedawana na rogach ulic i podczas widowisk masowych. Często macza się owe frytki w majonezie jako symbolu wytrysku klasy burżuazyjnej na klasy wyzyskiwane lub keczupie (czerwony przecier o śladowej ilości pomidorów, coś jak salsa de pomodoro ale bez kaparów) symbolizującym przelaną robotniczą krew.

Obrzydlistwo

Do tego frytki są narzędziem przemocy symbolicznej w rękach rządów monfasz, majonez i keczup, dwie podejrzane mazie ze składników GUO i odpadowych, symbolizują wytarcie ospermionego członka i okrwawionej waginy klasy burżuazyjnej na twarzy uciskanego robotnika. Każdy przecież wie, że kulturalny Wand tryska tylko i wyłącznie na klatę.

Kontrowersyjnie, bardzo popularne w mieście Srakanarajn.