FATAL ERROR

Najsłynniejszy wandejski zespół kombajn-metalowy. ich jedyny do tej pory album − stripFuckingSlashes − spotkał się z ciepłym przyjęciem na międzynarodowej scenie muzycznej, a to ze względu na proste teksty o nienawiści i programowaniu w pehape, takie jak na przykład przebojowy refren protest songu pt. To jest zdaje się tak zwana:

Fatal error:

Call to undefined function!

stripFuckingSlashes() (aaargh!)

in /usr/home/wandystan/domains/gov.wandystan.eu/public_html/glowna/save.

php on

line 21!


Na gatunkowe listy przebojów zawitał także tzw. otwieracz płyty, utwór pod tytułem There Is No Bug, którego łatwy do zanucenia refren, wpada w ucho już przy pierwszym przesłuchaniu:

♬ function stripFuckingSlashes($n){return str_replace(array('\"', '\\''), array('"', '\''), $n);} ♬


Na zdjęciu: FATAL ERROR w obecnym składzie:

fatal error

Muzycy FATAL ERROR występują też niekiedy jako BLAD KRYTYCZNY. Jako ten partiotyczny, garażpankowy sajdprojekt wydali jedną kasetę-demo:

BLAD KRYTYCZNY MC

Najnowszy EP "Uncaught exception" to prawdziwy zdobywca pierwszych miejsc na listach przebojów: w Wandystanie, Brugii oraz w Cesarstwie Aztec.

♬ Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not connect to database' Stack trace: #0 include() #1 include('/usr/home/wandy...') #2 {main} thrown in /usr/home/wandystan/domains/ gov.wandystan.eu/public_html/glowna/konekcja.php on line 9 ♬